menusearch
animalnaji.ir

اخبار ,

غذای مناسب برای سگ غذای مناسب برای سگ غذای مناسب برای سگ یکشنبه دوازدهم تیر ۰۱  خشونت و عصبانیت سگ خشونت و عصبانیت سگ خشونت و عصبانیت سگ از جدی ترین و متداول ترین مشکلات رفتاری سگ است که گاها صاحبان سگ مربی‌‌‌‌های تربیتی برای رفع این موضوع فراهم می‌کنند.

برای رفع این موضوع در ابتدای امر باید دلیل این رفتار را پیدا کنید و فرایند ریشه یابی را انجام دهید.
یکشنبه دوازدهم تیر ۰۱
دلیل مخالفت والدین هوشیار با خرید حیوان خانگی برای فرزندشان دلیل مخالفت والدین هوشیار با خرید حیوان خانگی برای فرزندشان در دنیای امروز تعاملات اجتماعی انسان ها به شدت کاهش یافته و انسان تنهاتر از گذشته شده، به همین خاطر برای پر کردن خلاء‌‌‌‌های عاطفی خود تمایل فراوانی به حیوانات و نگهداری از آنها پیدا کرده است. برخی جوانان نیز نگهداری از حیوانات خانگی را نشانه طبقه اجتماعی بالا می‌دانند و برای تظاهر و خودنمایی و یا تفریح و سرگرمی این کار را انجام می‌دهند.

باید بگوییم حیوانات اسباب بازی و یا وسیله تجارت شما نیستند و در صورت ندانستن اصول نگهداری از حیوانات خانگی، این کار به شما و حیوان آسیب می‌رساند.  اگر توانایی نگهداری حیوانات خانگی را ندارید، به دلایلی که در این مقاله آورده ایم، حیوان خانگی تهیه نکنید.
یکشنبه پنجم تیر ۰۱
خطرات و عوارض پنهان نگهداری حیوانات خانگی برای سلامت انسان خطرات و عوارض پنهان نگهداری حیوانات خانگی برای سلامت انسان همان طور که می‌دانید؛ خیلی از مردم دنیا علاقه زیادی به نگه داشتن حیوانات خانگی دارند. در سال 2012 بیش از 62 درصد مردم در کشور‌‌‌‌های غربی حداقل یک حیوان خانگی را در منزل نگه می‌داشتند. به همین دلیل بهتر است که شما هم از خطرات آن آگاه باشید و بدانید که حیوان خانگی چه مضراتی برای سلامتی تان دارد. در این باره توضیح خواهیم داد.

کامپیلوباکتر

این باکتری یکی از رایج ‌ترین علت های اسهال می‌ باشد و بیش از 1.3 میلیون نفر را هر ساله درگیر می‌کند.‌ این عفونت می‌تواند باعث دل درد و تب باشد و زمانی اتفاق می‌افتد که افراد بین 2 الی 5 روز در معرض این باکتری قرار بگیرند. زمانی بیشتر اتفاق می‌افتد که فرد در معرض یک غذای مشترک با حیوان قرار گرفته باشد و ممکن است از طریق مدفوع حیوانِ دچار شده به عفونت هم انتقال پیدا کند.

یکشنبه پنجم تیر ۰۱
اگر از حیوان خانگی نگهداری می‌کنید، این توصیه ها را جدی بگیرید اگر از حیوان خانگی نگهداری می‌کنید، این توصیه ها را جدی بگیرید یکی از مشکلات نگهداری حیوان خانگی، افزایش مسئولیت است. درست مثل یک بچه کوچک، حیوانات خانگی برای همه چیز به شما تکیه می‌کنند. نه تنها این، اگر هنوز آموزش ندیده اند، و کار اشتباهی انجام دهند، خشم شما را درک نخواهند کرد. اگر شما فردی با یک زندگی بیش از حد برنامه ریزی شده اید از نگهداری حیوان خانگی صرف نظر کنید. یکشنبه پنجم تیر ۰۱
پشتیبانی سایت انیمال ناجی
سلام! برای برقرای ارتباط با ما کلیک کنید.