menusearch
animalnaji.ir

زنده گیری سگ و گربه خیابان

دوشنبه دهم آذر ۹۹
(3)
(1)
زنده گیری سگ و گربه خیابان

زنده گیری گربه خیابانی

هدف ما تامین امنیت و آسایش شهروندان است.

ما به هیچ سازمان و یا ارگان دولتی وابسته نیستیم

 

گربه ها حیواناتی از خانواده گربه سانان و گوشتخوار می‌باشند. امروزه حدود ۶۰۰ میلیون گربه در سراسر دنیا پراکنده اند و تقریباً در هر جایی که انسان ها زندگی می‌کنند، آنها نیز وجود دارند. گربه ها مانند تمام گربه سانان بدن‌‌‌‌های نازک و انعطاف پذیر دارند. آنها همچنین دارای دم‌‌‌‌های بلندی هستند که به برقراری تعادل آنها کمک می‌کنند و دندان ها و چنگال‌‌‌‌های ویژه ای که به طرز تحسین برانگیزی با زندگی شکار سازگار هستند. گربه‌‌‌‌های اهلی سایر ویژگی‌‌‌‌های خویشاوندان وحشی خود را نیز دارا می‌باشند یعنی اساساً گوشتخوار، چابک و قدرتمند هستند و در حرکت دادن بدن شان کاملاً هماهنگ عمل می‌کنند.

گاهی نیاز است که گربه‌‌‌‌های خیابانی زنده گیری شوند درست است که گربه حیوان تقریبا بی آزاری است و با انسان همزیستی دارد اما امکان دارد به خاطر تولید مثل زیاد، مزاحمت، گرفتن به عنوان حیوان خانگی و رها کردن گربه در جایی دیگر مایل به گرفتن آنها باشید.

یکی از خدمات شرکت آنیمال ناجی زنده گیری گربه خیابانی است که جهت درخواست زنده گیری گربه با ما در تماس باشید.

زنده گیری سگ خیابانی

در کنار بی دقتی و توجه نکردن مسئولین به سگ‌‌‌‌های ولگرد در سطح شهر و اهمیت کنترل جمعیت سگ ها باید به برخی رفتار‌‌‌‌های غلط انسان ها هم اشاره کرد و در جمع آوری و زنده گیری سگ‌‌‌‌های خیابانی از سطح شهر شیوه‌‌‌‌های مناسب به کار گرفته شود.

یک سری رفتار‌‌‌‌های اشتباه از خودمان را کنار بگذاریم قطعا جمعیت سگ‌‌‌‌های ولگرد در این حد افزایش پیدا نمی‌کند که ما بخواهیم فردا روزی این حیوانات را زنده گیری و جمع آوری کنیم، تلف کنیم یا عقیم سازیم.

از جمله رفتار‌‌‌‌های غلطی که موجب افزایش جمعیت سگ‌‌‌‌های ولگرد می‌شود ریختن زباله در خارج شهر، طبیعت و رها کردن زباله هایی در بسته بندی‌‌‌‌های نادرست در شهر است که موجب می‌شود سگ‌‌‌‌های ولگرد با خوردن آن خوراکی ها و حمایتی که در این زمینه می‌شوند افزایش جمعیت چشمگیری داشته باشند.

دومین رفتار غلط، دپوی اشتباه زباله هاست زباله ها را به جای اینکه دفع کنیم به صورت کاملا آزادانه در طبیعت رها می‌کنیم و یا خیلی از مراکز پرورش دام و طیور مثل مرغداری ها و دامداری ها، اجساد حیوانات را به جای اینکه دفع کنند و یا در مکان هایی که هیچ گونه حیوانی به آن دسترسی نداشته باشد بریزند، آنها را در مناطق و فضا‌‌‌‌های باز مثل خارج شهر رها می‌کنند.

یکی از خدمات شرکت آنیمال ناجی زنده گیری سگ‌‌‌‌های خیابانی است که جهت درخواست زنده گیری سگ با ما در تماس باشید.

 

زنده گیری سگ و گربه خیابانی

زنده گیری حیوانات

فعالیت در زمینه حمایت از حقوق حیوانات می‌تواند انجام کار‌‌‌‌های ارزشمند را به شما هدیه دهد و شما را با سایر افراد روی این کره خاکی متمایز کند.زنده گیری حیوانات که ایجاد مزاحمت برای شما میکنند بهتر از کشته شدن‌ آنها و ایجاد ازار و اذیت حیوانات بی گناه میشود.

شماره تماس:۰۹۰۱۳۰۷۵۴۵۱

گالری تصاویر محصول
تصاویر
بیشتر
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

4 نظر
instagramwhatsupmailtelegramgoogle
تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوز‌‌‌‌های لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌‌‌‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
گفتگو را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp بر روی اکانت پشتیبانی ما کلیک کنید.
ما معمولا در کمتر از 5 دقیقه پاسخ می‌دهیم
پشتیبانی انیمال ناجی
پشتیبانی واتساپ
چطور میتونم کمکتون کنم؟