پرسش‌‌‌‌های متداول

mailtelegramgoogleinstagramwhatsup
دو بچه گربه زیر یک بوته در حیاط جلوی من پنهان شده اند. من برای آنها غذا گذاشته ام، اما آنها فقط می‌خورند، اگر من بروم داخل، باید چه کار کنم؟

بهترین کار این است که آنها را تا زمانی که برای خانه جدید آماده می‌شوند (اگر می‌خواهید آنها را تحویل دهید) وارد کنید و از آنها مراقبت کنید زیرا ممکن است بیمار یا مجروح باشند. آنها را توسط دامپزشک معاینه کنید و آنها را واکسینه کنید تا سالم بمانند.

من یک گربه ماده دارم که وحشی نیست اما اجازه نمی‌دهد او را در آغوش بگیرم. من باید بدانم چگونه او را به دام بیاندازم تا آزادش کنم، اما نمی‌توانم طعمه را در تله بگذارم زیرا گربه‌‌‌‌های دیگر من طعمه را می‌گیرند.

می توانید طعمه را در تله قرار دهید و قفل گربه‌‌‌‌های دیگر خود را باز کنید. همچنین می‌توانید چندین تله بگیرید و در همه آنها طعمه قرار دهید تا دیگر گربه‌‌‌‌های شما به دنبال یکی بروند و در آن تله بمانند. به این ترتیب یکی برای گربه دیگر باقی می‌ماند

یک گربه بیرون از خانه من است، اما در حال فرار است، حتی وقتی می‌خواهیم او را نوازش کنیم، چه کار کنم؟

هر از چند گاهی باقیمانده‌‌‌‌های خود را در کنار یک درخت / نقطه خلوت قرار دهید، سپس پس از مدتی به آن نزدیک شوید. اگر بترسد، نگهدارنده گربه را دراز کنید و آن را نزدیک گربه بیندازید (البته نه روی گربه). بعد از مدتی تغذیه سعی می‌کند کمی نزدیکتر شود. این روند را تا زمانی که به شما اعتماد کند ادامه دهید. اگر از خوراکی ها می‌ترسد، مقداری ماهی گربه ای با خود ببرید، ماهی گربه ای را در آن قرار دهید و آن را امتحان کنید.

وقتی بیرون می‌روم، بچه گربه ها همیشه از من فرار می‌کنند. تنها چیزی که دارم یک کاسه شیر است، پس چه کنم؟

سعی کنید آنها را در اطراف خود خوب نشان دهید و در عین حال رفتار آنها را زیر نظر داشته باشید. سپس، وقتی ممکن است آنها بیشتر در اطراف شما باشند، تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید به آنچه در ذهن دارید حرکت کنید یا خیر.

آیا باید گربه را به دام بیاندازم؟

نه، اما بسته به شرایط ممکن است تنها راه برای گرفتن گربه باشد.

آیا هر حیوانی را زنده گیری میکنید؟

خیر اصلا به این گونه نیست و ما فقط حیوانات شهری نظیر گربه و سگ زنده گیری میکنیم آن هم بنابر درخواست شخص و یا اشخاصی که اسپانسر انجام این کار می‌شود. و فعالیت ما منوط به امداد و نجات حیوانات ویا دفع مزاحم توسط حیوانات شهری است که برای شهروندان عزیز و محترم به وجود آورده اند.

تحت هیچ شرایطی"

تحت هیچ شرایطی"

تحت هیچ شرایطی"

 ما زنده گیری در محیط خارج از شهر مثلاً محیط زیست کشور انجام نخواهیم داد زیرا جز یکی از اصلی‌ترین حامیان حیوانات کشور می‌باشیم و حفظ و نگهداری این حیوانات جزوه اصول و خط قرمز ما است.

شرایط هزینه ها چگونه است؟


1: ایاب و ذهاب
2: زنده گیری
3: جابجایی

آیا احتیاج به حضور درخواست کننده در محل الزامی است یا خیر؟؟

بله کاملاً الزام آور است و در نبود درخواست نده هیچ فعالیت انجام نخواهد شد و باید شخص درخواست کننده در محل حضور داشته باشد و در حالت استثنا و نبود شخص درخواست کننده با هماهنگی لازم شخص دیگری به نیابت از ایشان می‌تواند در محل حضور داشته باشد

غذا دادن به حیوانات ممنوع؟؟

تحت هیچ شرایطی حتی به اندازه سر ارزن به گربه مورد هدف از روز قبل غذا ندهید

 

به دلیل اینکه برای گرفتن گربه ما کاملا احتیاج داریم به

 

گشنه بودن حیوان و اگر حیوان گشنه نباشد کار با سختی فراوان پیش خواهد رفت

 

این امکان وجود دارد که با تمام تجربه و مهارتی که شخص زنده گیر در گرفتن

 

حیوان دارد در انتها موفق به گرفتن حیوان نشویم به دلیل اینکه حیوان سیر بوده

 

و از جلو آمدن امتناع می‌کند

 

پس چه بهتر به توصیه ها توجه نموده

 

فقط آب می‌توانید بدهید

از ۲۴ ساعت قبل به هیچ عنوان اجازه دادن غذا به حیوان را ندارید

 

 

آیا نیاز است برای فراهم شدن شرایط بهتر برای گرفتن گربه از طرفی درخواست کننده کاری انجام شود?

خیر نیاز به انجام هیچ کاری نیست دقیقا باید همانگونه به صورت روتین

 

و معمولی هر روزه رفتار کنید و اصلا سعی در نگه داشتن گربه نمایید

از

همه مهمتر به هیچ وجه از ۲۴ ساعت قبل به حیوان غذا ندهید

شرایط استفاده از خدمات شما چگونه است??

شرایط خاصی ندارد پس از فرستادن لوکیشن در واتساپ با گرفتن شماره کارت جهت واریزی هزینه ایاب و ذهاب همکاران ما به سمت محل مورد نظر زنده گیری حرکت خواهد کرد. درخواست باید از ۲۴ ساعت قرار داده شود آیا در شرایط استثنا و اضطراری می‌توانید از ۲ الی ۳ ساعت قبل مراتب درخواست خود را با همکاران ما از طریق پل ارتباطی 09013075451  آیا با گفتگوی زنده و آنلاین  از طریق واتساپ در میان بگذارید

menusearch
animalnaji.ir
پشتیبانی انلاین
سلام! برای برقرای ارتباط لطفا کلیک کنید.
لطفا شرح درخواست خود را بهمراه توضیحات مرتبط ارسال بفرمایید
محمد
پشتیبانی واتساپ
چطور میتونم کمکتون کنم؟